| Marius20 a întrebat:

Cum sterg un "prieten" dupa TPU, ma streseaza sa primesc de fiecare data pe mail notificari cand pun "ei" intrebari. happy

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Marius uite cum procedezi.
Intri in arhiva mesajelor tale, selectezi prieteni TPU si ajungi la notificarile de prietenie si aici esti intrebat daca accepti sau respingi prietenia.Bifezi respingi aici si gata ai scapat de notificarea respectiva.

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Stiu ca este putin deranjant, dar totusi numai de asta ti-ai sterge prietenii? Oricum parerea mea este sa intrebi direct pe Raluca pe blog, sau pe adresa ei

Bula
| Bula a răspuns:

Pai...
pe lista ai un singur "prieten"... drept ca, face cat multi altii.
Dar, fara sa te superi, te deranjeaza ca altii pun intrebari sau stiu sa raspunda?
Sau te deranjeaza notificarile?
Daca cea a doua varianta, procedeaza asa:
-> intrii la y mail-ul tau - Options - Mail options - Filters - si faci ca notificarile venite de la TPU sa intre la spam. Sau marchezi TPU ca spam. In ambele cazuri, nu vei mai primi mesaje de notificare pe messenger, deci nu te vor deranja. De citit le poti din folderul "Spam".

| Marius20 explică:

Rroxi43, pur si simplu ma streseaza cand sunt pe messenger sa vad ca am primit un mail plictisitor cu cineva care intreaba nu stiu ce... sa vedem, cred ca pe site-ul asta nu te poti "dezabona" de la notificari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiuhee heelaughing