| strike118 a întrebat:

De ce trebuie sa primesc e-mail-ul celor de la TPU de fiecare data cand vreau sa sterg o intrebare? E enervant.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aşa este "regula" :)

"06. Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06

Toate cele bune.

| Jipa95 a răspuns:

Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau.
Sursa : http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06

| MunteanuIoan a răspuns:

Pai probabil ei s-au gandit ca se gaseste unul care a spart contul unui utilizator popular si sa ii stearga intrebarile/raspunsurile ca sa devina un cont gol, adica un cont de obsedati care doar raspund laughing Sau doar ca sa ne puna sa ne miscam mouse-ul pe e-mail tongue

Sper ca te-am ajutat.