| Aurelian12345 a întrebat:

Cum trebuie sa-mi pun dorinta de anul nou sa se implineasca?

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Foarte simplu, inchizi ochii si iti pui o dorinta! Am auzit ca de anul nou orice vis poate deveni realitate si sper sa ti se indeplineasca si tie! La Multi Ani fericiti!

| Someonelikeyou a răspuns:

Eu zic la 12 noaptea cand e 1 ianuarie

| andreeaemmma a răspuns:

Iei o lumanare si o aprinzi iar la 12 noaptea pui dorinta si o sufli laughing

Chiar crezi? Pai daca toti ar face asa mi-as dori sa moara toata lumea in afara de vreo 2 3 prieteni, ...si s-ar implini
Unele dorinte le implinesc parintii sau noi
Dar chestiile astea u au niciun folos...

| Ihatereligion a răspuns:

Nu te strofoca, nu se va indeplini, orice dorinta ti-ai pune.

| dedeuh a răspuns:

Pai uneori dorintele putem sa le facem noi sa se implineasca, dar in noapte de revelion stiu ca se pune o dorinta la 12(00:00). Uneori se implineste alteori nu. Daca stai sa te gandesti dorinte avem mai mereu... oricum mult succes in implinirea dorintei... aaa si mai stiu ceva ca sa ai noroc in anul urmator, trebuie sa te prinda anul nou cu bani in buzunar, cu ceva rosu, cu ceva nou si sa nu ai nimic rupt pe tine adica sa nu ai hainele ruptelaughinglaughing Sper ca ti-am fost de folos.

| lemmon a răspuns:

O intrebare buna:d. pai cand e exact ora 12 iei o lumanare, rostesti dorinta
in gand iar dupa sufli in lumanare[scuze de detaliilaughing, stiu ca nu era nevoie[. eu asa o sa fac acest an si sper sa fie bine.bafta
SARBATORI FERICITE
ink ceva:in timp ce rostesti dorinta sa ai incredere ca se va implini.
love struck