| DaDuSH a întrebat:

Cum trebuie sa ne spalam pe dinti ca sa fie mereu albii si stralucitori, sa nu avem dureri si carii si cu ce pasta de dinti?

3 răspunsuri:
| DanDannn a răspuns:

Eu folosesc Colgate, si nu am nici o problema...de 2 ori pe zi, sunt albi si sunt rezistenti...

| Andreiutza_8709 a răspuns:

DA pai eu ma spal cu colgat de doua ori pe zi cu periuta colgate si nu ma dor dinti nu am nici o carie si sunt si albi si straluctori

iti recomandbig grin

| dima9999 a răspuns:

Blend a med este cea mai recomandata pasta de dinti de catre toti stomatologii profesionisti.Ca sa iti mentii dintii albi este nevoie in primul rind sa ii innalbesti la un stomatolog macar odata in an. iar ca sa nu ai dureri si carii trebuie sa nu maninci carne, mult zahar, paine alba, orez etc.