| Dany183 a întrebat:

Cum trebuie sa se desfasoare ora de biologie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profa preda, iar voi ascultati, luati notite si bagati la cap. Usor, nu?

5 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Pai pe noi de asculta in fiecare ora, upa aceea facem lectie. sau daca nu ne asculta ne duce in laborator big grin

| Curiosu a răspuns:

La ce te referi cand spui asta? Cum ar trebui sa predea o profesoara sau ce?

| aly a răspuns:

Nu trebuie sa se faca nimicrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Lluvia a răspuns:

Ca o ora de biologie straight face
voi chiar nu aveti ce face?straight facestraight face

| iLexii a răspuns:

La ora mea de biologie e dezastru total rolling on the floor