| white93 a întrebat:

Cum v-ati imagina viata de presedinte?

Răspuns Câştigător
| alexandra2000ale a răspuns:

Viata de presedinte: luxoasa dar stresanta, cu multi bani dar cu timp putin, cu multi prieteni care se folosesc de banii tai, fara viata personala...multa agitatie

Funda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presedintele asociatiei de locatari sau presedintele asociatiei Salvati cainii comunitari?

| Hexiled a răspuns:

As avea musti bai multi
As avea un telefon smecher
As avea o masina de lux
As fi cunoscu, stresat, cautat
As avea pisica/catel de rasa
Fundita?

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Vas amaneta pe totii si nu ma-ti prinde...

| cristina6666 a răspuns:

As avea necazuri si ar lipsi bani
totusi as fi bogata
as cumpara tot ce vreau
as avea animale
o casa mareeeee
as avea o limuzina
as baga in inchisoare pe cei retardati

| Eddyy a răspuns:

Viata de presedinte e grea! ai multe responsabilitati dosare chesti hartogari acte, dar are si parti bune ai bani apari la TV poti fi pe prima pagina in ziare, poti avea garzi de corp si masina smechera. Funda?

| Karrma a răspuns:

Stresanta, ai fii inconjurat constant de oameni falsi, care vor sa ti se bage pe sub piele, vorba aia, ar trebui sa faci alegeri care ar putea sa ii bucure pe cetatenii tarii pe care o guvernezi sau sa ii supere pe toti si sa ii intoarca impotriva ta, ca si in situatia actuala cu stimatul domn Basescu, haha laughing

Anonimatul va ramane mereu pe locul I pentru nimeni, nimeni nu te judeca pentru ca nimeni nu stie cine esti.