| BeT a întrebat:

Cum v-ati imagina viata fara intrebari?!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Goala

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fara intrebari, fara enigme, fara provocari.Verdict:moarte lenta.Cauza mortii:plafonarewinking

| Vizitiul a răspuns:

Ca sexul fara dragoste!

| lia a răspuns:

O viata in care in sfarsit ne cautam singuri raspunsurile. Sau, mai bine spus, avem rabdare pana le gasim singuri.

| Didw a răspuns:

Plictisitoare ^^

| adi4ever a răspuns:

Trista... abia astept sa citesc o intrebare aberanta pe TPU sa ii dau un raspuns pe masura

| Alice_6278 a răspuns:

Miash imaginao ca o floare fara petale.ca un soare fara raze.ca o stea fara lumina.parerea mea:*

| Zâmbărici a răspuns:

Fara raspunsuri si plictisitoarestraight face

| kUuKii a răspuns:

Plictisitoare dar in mod normal ar fi PERFECTA pentru ca am sti totulwinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi interesant sa stii tot pana la un moment dat, cand ar interveni monotonia si ar deveni plictisitoare, deci tot mai bine e cand sunt intrebariwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monotona si fara sens, caci fiece lucru isi are cate o intrebare!