| Andreea_8406 a întrebat:

Cum va imaginati orasele in viitor? Adica prin anul 2 800 si ceva...

Răspuns Câştigător
| calianalin1970 a răspuns:

Cu siguranta in lumea dezvoltata (din care noi din pacate nu facem parte), o sa aiba probabil o arhitectura tipica anilor respectiv avind in vedere ca stiinta evolueaza intr-un ritm accelerat! In Romania probabil ca o sa vedem... ce vedem si azi adica colibe si blocuri model pe care nu vreau sa-l mentionez aici!

3 răspunsuri:
| Bubble_7593 a răspuns:

Buna.
Eu imi imaginez... nu stiu poate masini zburatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2800? Scrum, cenusa.(ce optimista esti tu)
So wake up Andreea, wake up and smell the ashes...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu n`auzi ca in 2012 vine sfarsitu` lumii!rolling on the floor