| TommyAndrei78 a întrebat:

Cum va imaginati voi o lume in care imaginatia ta e stapana?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Desi suna ciudat, nu mi-ar place ca imaginatia mea sa fie stapana. Mi-am gasit locul pe lumea asta condusa de altii, am coltisorul meu pe care sunt stapan, nu imi trebuie mai mult, si nici nu suport ideea de o lume condusa de o singura persoana/minte, atat timp cat toti suntem diferiti. Daca imaginatia ta e stapana, si restul (lucrurilor, persoanelor sau ce exista pe lumea aia) sunt conduse de tine, cum mai stii ce e rau? Cu ce te mai poti compara sa stii ca esti ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lume libera si colorata!

| Biiskrem a răspuns:

Ar fi prăpăd într-o lume în care mintea mea bolnavă ar fi stăpână. Dacă nici eu nu pot să mă controlez...