| macs3k a întrebat:

Cum va petreceti revelionul? excursie, petrecere sau acasa?

7 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Sper sa ajung pana de revelion in tara, momentan sunt plecat. Inca nu stiu cum o sa mi-l petrec, dar ma gandesc sa il organizez alaturi de prieteni intr-o vila.

| CristinaLorena a răspuns:

Acasa.

| Mareacluj a răspuns:

Un sejur la Dubai, din pacate doar 4 zile

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Acasa, dormind.

| Pintoiu_Raresh_1993 a răspuns:

Acasa,cu un meniu de criza.A fost un an sarac.

| GreenHouseEnquieries a răspuns:

Poti fi oriunde doar sa ai familia langa tine... Fara dragostea familiei nu te simti bine nicaieri

| macs3k explică:

Eu pana acum in fiecare an am stat acasa dintr-un motiv sau altul niciodata nu ne hotaream unde sa mergem cu prietenul dar anul acesta vreau sa mergem undeva la o petrecere. m-am saturat sa organizez eu tot timpul, sa mai pice treaba grea si pe altulbig grin