| MIkihellaA a întrebat:

Cati dintre voi petreceti revelionul acasa?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu il petrec acasa

| xXdoareuXx a răspuns:

Eu una stau acasa...dar tu unde il petrecti?

| Zatharra a răspuns:

Cred că cei care îţi răspund că cei care îl petrec altundeva nu stau acum pe TPUwinkingPeace!

Răspuns utilizator avertizat
| Almássy a răspuns:

Eu...probabil si tu insa ce e rau in asta? ne putem distra foarte bine alaturi de familie.iti doresc un an nou fericit!

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Prezentăă!

| Melenguesa a răspuns:

Me big grin!

| ioana_9061 a răspuns:

Obisnuiesc aproape in fiecare an sa imi petrec revelionul acasa cu parintii mei.Ma simt bine alaturi de familie.Iar dupa parerea mea in familie e cel mai frumos revelion....Chiar daca uneori e mare plictisealasadRevelionul acasa alaturi de parinti este unic.