| anonim_4396 a întrebat:

Cum va petreceti timpul liber si cat timp acordati plimbarilor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Timpul liber mi-l petrec la net, desigur ca pe TPU, iar plimbarile sunt scurte, 15-20 de minute, drumul la scoala, sad. dar totul e bine si frumos happy

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Timpul liber mi-l petrec pe TPU/conquiztador, cu prietenii, făcând brăţări sau citind.La a doua nu ştiu ce să îţi răspund...

| Owakey a răspuns:

Bună!

De ce ţi-ar păsa? Dacă editezi întrebarea punând şi motivul, poate îţi răspund.

Baftă!

| anonim_4396 explică (pentru Owakey):

Pentru ca sunt curioasa din fire happy, simplu nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oh tu chiar glumesti laughing, eu vreau ideei ca nu stiu ce sa mai fac waiting.
Suferinta tu, dureros de dulce!phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu am de gand waiting laughing.