| Feeetitzaaa a întrebat:

Cum va petreceti ultimele saptamani de vacanta:X:X:X

Răspuns Câştigător
| ady1o a răspuns:

Astea is cele mai triste laughing care au mai ramas :X o sa ma mai duc o saptamana la munte ( asa de relaxare :X ) Tu?big grin

7 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

La pc u?

| Alexandru a răspuns:

Stand acasa, citind ultimele lecturi pe care avem sarcina de a le citi la limba romana si lucrand cateva probleme la contabilitate.
Usor usor se intra in linie dreapta spre inceputul scolii si trebuie sa imi fac antrenamentul pentru o mai usoara tranzitie...

| Feeetitzaaa explică:

Ady1o distractie placuta la munte:X eu pe acasa la pc, filme, pe afara. distractie placuta la toti

A si spor la invtat si la scrisbig grin
va pupa Adry

| andreea_5076 a răspuns:

Scriiiinnnddddd

| danutzyk001 a răspuns:

Facand tot felul de prostii laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invat la fizicrolling on the floor

| SelSely a răspuns:

Stand la pc, Iesind cu prieteni...Party

Distractie la naiba, ce in masa.
ca acusi incepe scoala