| ღღღellaღღღ a întrebat:

Heyy cum va petreceti ultimele zile de vacanta?happy happy

13 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

La calc si pe afara.

| Ingrid16V a răspuns:

Stau si imi petrec timpul cu prietenii:X:X:X:X:Xcrying

| Selena54 a răspuns:

Foate simplu.scriu ca nebuna pe teme laughing)))))))

| YoungSteve a răspuns:

La sala

| Anileda a răspuns:

Dormind
Iesind cu prietenele
La pc.

| Ea_7898 a răspuns:

Dooooooooooormlaughing
aaaaaa DA:hee hee Mai merg la repetitii si in fiecare seara/noapte-maxim pana la 2am-big grin stau cu prieteniihappy

| pisikutza ta a răspuns:

Calculatorlaughingcat se mai poate iesit afara si plimbari lungilaughing

| (0$t!n@ a răspuns:

Dorm ies afara si pe calculator mai profit un pic pana nu incepe scoala aaa si am uitat fara teme

| GaGy a răspuns:

Pai mai bine ma uit un pic peste caietele de anul trecut ca sa-mi mai aduc ceva aminte si sa nu ma fac de rasu lumii :*:*

laughing

| Catalin_7971 a răspuns:

Stau pe afara cat pot mai mult cu prietenii si dupoa la calculator cat pot mai mult

| SIC_2092 a răspuns:

Pentru mine s-a dus la mama dracu vacanta, mai am vreo 8-9 ore de vacanta :-s

| OnlyPandah a răspuns:

Foarte simplu:Stand toata ziua cu nasul in carti sau in calculatorbig grinlaughing.

| Symynutza a răspuns:

In fata calculatoruluihappy