| Victoria a întrebat:

Cum va petreceti vacanta de Paste?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Linistit, in caldura familiei si-a prietenilor. Altceva, nici nu-mi doresc.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În familie.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Acasa cu familia si prietenii.Si poate o sa iesim la iarba verde(daca nu o ploua) sau o sa mergem pe Tampa cu grupul(asta tot in functie de vreme). Sanatosi sa fim!

| Razvan a răspuns:

Vreau sa dorm cat mai mult, sa termin cartile incepute, sa ma plimb prin parc si sa ma bucur cat mai mult de primavarahappy

| Elena1234456 a răspuns:

Impreuna cu o prietena, la bunicii mei happy.

| evoke a răspuns:

Pai.eu merg la bunici in ziua de Pasti...si ma intorc martzi sau miercuribatting eyelashes debea astept sa merg la Inviere; x

| Tourniquet a răspuns:

Eu plec pe undeva, la o plimbare cu rolele, la aer curat!

Preferabil, dupa plimbarea cu rolele, o tura la o pizzarie;; ).

Tu?

| Cleona a răspuns:

Cred ca o sa merg la tara, ma scol pe la 9-10, mananc, lenevesc si ma bucur de vacanta cat mai pot...

| coosmin24 a răspuns:

In petrecere.

| andy_3925 a răspuns:

Vreau sa ma pun putin la punct, sa imi fac un program echilibrat, sa ma odihnesc si sa fac mai multa miscare.

| love4u a răspuns:

Pai, incepand cu cheful de sambata de acum, ca pe 1 aprilie e ziua varului meu big grin, apoi marti e ziua altui prieten. deci cred ca o sa se lase rau. =X

| sabiiiiiina a răspuns:

Foarte tare. acasa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu merg la tara! ca de obicei! merg ca mami, ca tati, ca unchii mei ca mesina sa luam pasti...in oras! apoi venim inapoi si merg ca mamaie la biserica acolo la tara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi petrec vacanta de pasti cu familia si ca de obicei in vavcanta de pasti iesim la mare