| Colourss a întrebat:

Voi cum va petreceti vacanta de paste?

Cele mai distrective si mai nebunesti idei primesc fundita!:*

6 răspunsuri:
| Adautza a răspuns:

Eu merg cu versorii mei in insulele caraibe :* avem degand sa facem pe scafandri si sa inotam cu pestitongue si sa sarim de pe stanci in apa:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg la picnicuri, party la niste prieteni la ziua de nastere, merg cu niste prietene prin parc, poate mai merg si la mall la un film..si acum sunt singura acasa, nu ma opreste nimeni sa nu dau party devillaughing.

| Kyrie a răspuns:

Imbraca-te in costum de nasa si sari de la 20 kilometrii din atmosfera pamantului catre sol cu parasuta, da sa nu dai vina pe mine daca dai ortul popii laughing

| Colourss explică (pentru Kyrie):

Eu am zis la aceasta intrebare ca ce faceti voi nu ce as putea face eu desi in lista mea de intrebari este si o intrebare in care imi puteti da sugestii despre ce sa fac eu in vacanta!

| ililililililililililililililililili a răspuns:

Pe WC! laughing Ma duc la padure cu prieteni pescuim pantofi ca tot omu' apoi mergem sa mancam un suc..Ne distram serios vorbind. O sa merg in oras cu ei la un suc, o prajitura ceva iesim la un fotbal (noi baieti) mergem cu bicicleta, ne facem de cap, mergem la filme, dormim unu la celalalt(asta e cea mai tare parte love struck ca ne strangem toti seara si vorbim ne jucam la calculator, radem ) si in rest ceva normal cum ar fi sa scriu lectile :@ sau sa citesc (Da sigur laughing ) Bla Bla Bla Funda? puppy dog eyes

| Partek a răspuns:

Eu merg cu familia in San Fransisco sa facem bungi-jumping de pe podul Golden-Gate si sa visitam tot ce-i pe acolo...sa mergem si pe pista de patinaj si dupa ce se termina vacanta de pastii parintii si-au luat concediu inca o saptamana si o sa pergem in Las Vegas la cazinouri abia astept ohohoho :*