| alexralu34 a întrebat:

Voi cum va petreceti vacanta?

Răspuns Câştigător
| mih5a a răspuns:

Dupa ce o sa termin cu examenele(cls a 8-a) o sa dorm pentru tot restul verii! Dar tu?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand am concediu stau acasa sau merg pe litoral cine stie iar in rest ma gasesti la volan cu vreo melodie romaneasca ascultand.

| alexralu34 explică:

Eu o sa plec in Italia pentru 26 de zile.

| alexralu34 explică:

Eu plec in Italia timp de 26 de zile; apoi la tara la bunci cu verisori; la piscina; cu prietini,in oras; cu parinti, familia; o sa citesc; o sa lenevesc:la televizor, la calculator, in pat; si o sa ma mai duc la munte si la mare.

| TheCritic a răspuns:

Dupa ce imi scot piciorul din ghips(mai am 3 saptamani) o sa plec pentru o luna la bunici in Colorado, SUA.Cand revin acasa, merg cu parintii si fratele meu in Marea Britanie pentru o saptamana si apoi merg cu maicamea cu masina in Austria si Elvetia...nu stiu cate zile...laughing

| Daniel_8701 a răspuns:

Cu prietenitongue

| RoCksTaR_9304 a răspuns:

Salut! In luna aceasta adica Iunie voi merge pana in Grecia, Creta 12 zile. In Iulie voi pleca in Republica Dominicana vreo 25 de zile. Iar in August ma duc cu bunicii in Covasna, Romania vreo 18 zile, pentru tratamente, desigur tratamentele le fac bunicii. Bye!