| papatukjatlekjulk a întrebat:

Cum va place sa va petreceti majoritatea timpului liber?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Sa ascult muzica care-mi place...sa vb pe mess cu prietene prieteni...sa rezolv ce de obicei las pe timpul meu liber...cum ar fi scurtarea lungimii unui pantalon sau fusta...sa fac o mancare ce nu am mai facut...sa vizionez ceva interesant pe discovery... dar cel mai mult mi-ar placea sa calatoresc sa vad locuri frumoase... dar din lipsa de buget fac doar calatorii imaginare pe internet...

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie imi place sa citesc.

kratos
| kratos a răspuns:

Alaturi de sotia mea, sa citesc noutatile it, sa ascult Queen, sa ma plimb cu sotia prin oras, etc.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Pai imi place sa ma plimb cu copilul meu cu bicicleta, sa ma joc cu el, sa facem teme impreuna, sa citesc ceva de calitate, sa merg la spectacole, la targuri, la muzee, shopping, sa ma uit la puiutii mei (de gaina)cum cresc, sa caut locuri noi (prin Romania pe unde sa mai merg impreuna cu familia ) si sa profit cat mai mult cat mai este copilul la gradinita ca de la anul vreau sa-l bag la scoala si nu o sa mai pot sa fac nimic.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ascult muzica, ies in oras cu prietenii, ma uit la tvbig grin
tu?smug

| ellene a răspuns:

Stau pe net (TPU mai mult), citesc, ma intalnesc cu iubitul meu :X

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Da...adevarat...ce-i ala?
acum cu sc asta... abia am timp sa respir
pff...najpa rauu
iar in timpul liber (daca am)...ma relaxez:d

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Da...adevarat...ce-i ala?
acum cu sc asta...abia am timp sa respir
pff....najpa rauu
iar in timpul liber (daca am)...ma relaxez:d

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Uups... l-am dat d 2 ori

e d la oboseala...:d

| alexdop21 a răspuns:

Citesc, navighez pe net, mai aflu una, alta, ma relaxez. Dar mai nou (ti-o spun tie si nu mai spui numanui tongue) imi place sa umblu in chiloti prin casa... sau nud total big grin. Ma face sa ma simt liber

| Dianna a răspuns:

Citesc si manufacturez cercei happy

| georgianna a răspuns:

Sa alerg si sa citesc-cel mai mult.In general tot ceea ce inseamna a nu vegeta. Dar imi place deopotriva sa merg la cinema, sa fac o mancare buna, sa ies cu prietenii, sa ma relaxez...etc Tu cum iti petreci timpul liber?

| scarllet a răspuns:

In natura fara poluare, galagie sau agitatiehappy

| malina444 a răspuns:

Ma intalnesc cu iubitul meuthinking
lenevesc:dfoarte mult timplove struck
lenevesc si ma uit la un filmlaughing sau lenevesc si mananc ceva bun bunlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
. majoritatea timpului liber?
Nu am am atât de mult timp liber, dar atât cât am mă bucur de micile plăceri ale vieții!
Tu?
O noapte liniștită.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timp liber?
Ce este ala straight face
De cand a inceput scoala nu mai am asa ceva crying
Daca am 1-2 ore libere sigur o sa dorm in elewinking
muzicaa nu mai ascult ca ma apuca durerea de cap laughing
Ma uit la un film
Afara de abia ca stau ...am stat azi aproape o ora la un gratar
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu muncesc la cinematograf 4-5 zile pe saptamana si cand sunt libera ma duc sa ma uit la filme. La munca!winking Pot sa zic ca imi petrec toata viata la munca.