| Ally a întrebat:

Cum va-ti petrecut Craciunul? A fost happy sau sad? Ati fost la cantat la colegi sau prieteni? Ce o sa faceti azi ca e a doua zi de Craciun? Dati-mi si mie sfaturi ce sa fac azi!

Răspuns Câştigător
| OnWeed a răspuns:

Eu de dimineata am stat la tv apoi am fost pe afara cateva ore si seara am stat la calc. pana tarziu, iar astazi ma duc cu prietenii la un film si la bowling big grin

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Super Craciun!
Azi pe acasa... De colindat am inceput acu o saptamana si ceva si am colindat pana pe 24 inclusiv. Am fost pe la o multime de firme si case de ale prietenilor.
Cadouri am primit... Totul e bine.

| sergiu2525 a răspuns:

Nici happy, nici sad just boring...nu s-a intamplat nimic dimineata, dupa aia am mers pe la rude toata dupamiaza, dupa aia m-am pus la pc si am adormit. a doua zi nu stiu ca parinti nici acum nu s-au trezit(este 09:17). oricum ma duc prin oras si arunc niste petardelaughing)

| Sadd a răspuns:

Sad logic happy

| Happy a răspuns:

La mine totul e Happy am fost odata in calindet si mi-a placut rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am stat la calculator pana tarziu si m-am uitat la tv doar cu un ochi, am mancat jumatate de sarma ca tin regim si am luat numai trandafirul de la tort, pe urma am adormit laughing