| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cum ai petrecut craciunul astazi?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Am fost pe la fratele meu ca in fiecare an. Am fost trei frati si o sora, fiecare cu sot, logodnic. Nepotelul. Plus trei prieteni apropiati. Ne-am distrat. Am si mancat, am si baut. Ne-am bucurat de cadourile de la Mosul fiecare. Azi o sa ii primesc eu in vizita. Sa vada si ce le-a adus mosul la mine.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am baut 2 beri, o ciorba stranie si un fel de musaca din legume apoi m-am culcat

| darrio2007 a răspuns:

Traiesti pe sub pamant cumva? Craciunul este astazi cand iti raspund eu.Pe 25 decembrie.

| AFR81 a răspuns:

In Ajun n-a fost nimic special. Am fost la tenis, am invatat pentru facultate, am ascultat muzica, iar acum raspund pe TPU.

| RAY a răspuns:

Inca nu-i craciunul, in seara asta e ajunul, maine e craciunul

| J0B0MAT a răspuns:

Maine e Craciunul.Astazi a fost Ajunul.
A fost frumos.A venit Mosu si m-am distrat cu persoanele apropiate.Maine cred ca o sa fie putin mai plictisitor pentru ca il fac cu rudele.

| gemeni6226 a răspuns:

Cand m-am trezit mi-am baut cafeluta linga calculator, cam o ora am stat la calc pina m-am trezit pe urma am asternut frumos masa de craciun am dat micul dejun familiei, am spalat vasele am dus gunoul jos iar am stat un pic la calculator pe urma am facut prinzul pe umra iar am spalat vasele pe urma m-am uitat la un film la televizor si acum iar stau la calculator ca nu e nimic interesant la televizor.

| LePotato a răspuns:

Am admirat zapada de afara

| syd2 a răspuns:

Haha la mine craciunul e luna urmatoare.

| Anonimuserr a răspuns:

Crăciunul e mâine nu astăzi frate.
Oriunde în lume Crăciunul este pe 25 decembrie.
Astăzi este ajunul Crăcinului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am plans de mila, ca de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai făcut niște comentarii la română.

| Northern a răspuns:

In cel mai plictisitor mod posibil.

| Catalinhhh a răspuns:

Cu familia.
Sărbători fericite!