| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Cum vi s-a parut "Romanii au talent"?

Răspuns Câştigător
| shtephie a răspuns:

Cea maio tare emisiune inspirata din strainatate!
Romanii chiar au talent! Si invatam ca aparentele inseala cateodata! De la omul la care nici nu te astepti ai surprize uriase :X

25 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Astept emisiunea de mult. Adica, ma uitam la American`s got talent si radeam pe burta. Si Romanii au talent este foarte bun, dar nu destul de amuzant!

| TraficantDeVise10 a răspuns:

Pai mi s-a parut super emisiunea. Romanii chiar au talent!

| AnnaMariaaa a răspuns:

rolling on the floor glumesti,au fost laughing...; asand gluma la o parte, unii au fost buni, dar nu inteleg cum unii chiar nu se vad cat de tare se fac de ras.

| xPinkSunShine a răspuns:

Super love struck

Am ras pana n-am mai putut. laughing
Dar, romanii totusi... chiar au TALENT! happy

| DanDannn a răspuns:

Mi-a placut tipul cu vocea aia de opera...

| Ecou a răspuns:

Destul de netalent pe acolo! adica una e sa ai talent si una e sa ai ani de practica in spate! parerea mea, dar oricum supeeer thumbs up

| Fiction a răspuns:

rolling on the floor atat pot spune laughing super

| Jko4r a răspuns:

Super mijto

| Andrre a răspuns:

Superbbbb love struck astept cu nerabdare vinerea viitoare day dreaming

| aly a răspuns:

A fost super.

| FreakyHalloweenBoy explică:

Indiferent,ca au fost momente haioase, socante, placute si jenante...trebuie sa ne mandrim si sa sustinem in continuare romanii care au avut curajul sa se inscrie, sa participe, sa munceasca si chiar sa reziste la criticile juriului

| Pandarzv a răspuns:

Mi sau parut in mare parte a fi buni... dar unu erau chiar... tias zice dar imi restrictioneaza TPU contul tongue

| Sor0N a răspuns:

A fost tare dar a fost acum o ora

| LordJohn a răspuns:

Super...e o emisiune ce te amuza, te impresioneaza...si cel mai important dau tuturor romanilor talentati o sansa

| Timea14 a răspuns:

Amuzant...Da na ca emisiune e O.K...

| Enigmă a răspuns:

A fost acum 2 minute! laughing

| alexutza697595 a răspuns:

Am ras pe nesaturate. A fost superlaughing.

| Geotr a răspuns:

Mie mi-a placut insa cel mai mult ma uimit baiatul acela de 15 ani care avea o voce cand vorbea ca de rata dar atunci cand canta iti ungea inima, eu una am ramas cu gura cascata la propriu!

| PLoietre a răspuns:

Copilu' ala din bacau a fost tare.si dansatorul din timisoara de asemenea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos abia astept pana la urmatoarea emisiune.Ce m-am ras laughing) laughing) rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super...adica unele faze au fost chiar stupide (cel cu Lady Gaga :rolling on the floor) Dar baiatul acela cu vocea de opera... Prima data cand a vorbit am zis "Asta nu trebuia sa vina aici cu vocea asta, ma zgarie pe creier", dar cand l-am auzit aproape am cazut. Si catelushii au fost super dragalasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu sigur ca era sa fac p mine laughing cand a cantat copilu ala laughing connect gusterita.zapto.org imi trebuie jukatori si admini big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcis iustin baiatulo de 15 ani merita sa castige love struck bv lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto l-ai vazut pe ala cu alejandro?winking