| αℓє a întrebat:

Care vi s-a parut cel mai bun moment de la romanii au talent, saptamana aceasta? Fundita.

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Hmm...tipul ala care a dansat, cel la care a apasat Andi X din gresealalaughing

5 răspunsuri:
| SyMy24 a răspuns:

Cand a cantat profesorul ala de muzica love struck

| Maria_7883 a răspuns:

Buna! Mie mi-au placut cel mai mult frizerul si cei di barmani.Chiar au talent si se vede ca au muncit pentru reusita!

| unCalutz a răspuns:

Cel mai bun moment dupa parerea mea a fost cel al magicianului care a spus "Va voi prezenta ceva din viata noastra de zi cu zi" Cu toate ca Mihai Petre a spus 'Nu' ei tot merg mai departe. -FUNDA-

| HaRiBoOo a răspuns:

Frizerul,cel cu mingea si pavel lolz

| ionela_3506 a răspuns:

Buna mie mi s-a parut calumea :frizerul, baiatul cu mingea, cel care a primit 9 x-uru, si pavel ...astept fundita