| Yrynella a întrebat:

Daca urmariti ' romanii au talent" ce moment vi s-a parut cel mai hazliu?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Baba care ia luat sucul lui mihai petre rolling on the floor
si baiatul care i-a zis ''asta e parerea ta '' rolling on the floor)))

| Dean1996 a răspuns:

Tipul care a cantat la tastele telefonului mi s-a parut prea de totlaughing
Si dupa ar mai fi si dansatoarea aia care nu a vrut sa isi spuna varsta de vinerea trecutalaughing

| AnaisC a răspuns:

Baba aia cu dansu' oriental o fost belea=))
Dar totusi nu inteleg cum cineva poate urmarii asemenea tortura pentru ochi=))
Oricum...se pare ca si eu ma numar printre ei=))
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| ionela22 a răspuns:

Pai fata aia care spunea ca danseaza ca Beyonce si ca seamana nu stiu cu ce vedeta si era sa mor de ras ce fel dansa

| iza03zu a răspuns:

Veveritele adica cele care au dansatlaughingrolling on the floor
Bestialetongue

| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Cand a cantat omul acela Alejandrolaughing FUNDA?