| MisterKat a întrebat:

Cum vi s-a parut spectacolul pe care l-a realizat Elena Gheorghe la Moscova, la Eurovision? Mie mi s-a parut interesant si sunt mandru ca a ajuns in finala, sper ca ea sa castige premiul cel mare! happy

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mi s-a parut un spectacol reusit. Elena Gheorghe are o voce foarte buna si chiar ar merita sa castige.happyImi plac mult melodiile ei.winking

pupimik
| pupimik a răspuns:

Mie una...nu mi-a placut. N-am nimic cu Elena Gheorghe... dar efectiv nu-mi place.
Nu prea vad Romania triumfand la Eurovision.Sunt multe melodii bune care au trecut de semifinala...+ cele din finala.
Sa presupunem prin reducere la absurd ca am castiga Eurovisionul laughing)... ce se face Romania daca trebuie sa sustina spectacolul anul viitor? Unde bagam miile de oameni care vor veni pentru spectacole? Cati straini vor veni pentru prina si ultima data in Romania cand vor vedea ca isi rup masinile cu drumurile noastre?

lolita
| lolita a răspuns:

Toti speram sa castige Romania, dar acolo toti au pile mai putin noi.

| kh1ss a răspuns:

Dragut dar se putea si mai bine

| cotzobel a răspuns:

Sincer nu am vazut spectacolul. dar in fine...sincer sunt multe melodii bune care vor participa la Eurovision... dar parerea mea este ca piesa The Balkan Girls e mult mai faina decat decat piesa care va reprezenta Spania...bine asta e parerea mea...nu vreau sa supar pe nimeni. deci sa speram ca Romania va castiga.ca vb aia speranta moare ultimahee hee

| Andreea_8014 a răspuns:

Dragut. dar nu cred ca avem sanse sa luam premiul cel mare...happy

| Cryss a răspuns:

Sa speram ca o sa castige ca fata de piesele trecute asta chiar este reusita happy, anul trecut cand am vazut cine ne-a reprezentat am ramas masca straight face, erau cam penali tongue.

| Klara a răspuns:

Fata popii ar fi trebuit sa stea acasa crying

| sese a răspuns:

Fata asta chiar are voce(am auzit-o life) arata, bine se misca bine. Culmea este ca a debutat cu muzica populara(parca)

| AllenTJ a răspuns:

Nu am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in primii 10 tot se va situa in finala 100%