| Paine2222 a întrebat:

Cum vi se pare mai atragator un barbat, cu sau fara barba (bineinteles, o barga ingrijita)?

5 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Nu conteaza exteriorul, conteaza interiorul.
Nu vreau nici destept, dar nici prost. ca daca-i destept, ma abureste cu inteligenta lui, si daca-i prost nu intelege ce zic.
Nu vreau nici frumos, dar nici urat, ca daca-i frumos se dau fetele la el, si daca-i urat ma fac de rusine cu el.
trebuie sa-mi fie pe plac, asta e totul.

| Ho1 a răspuns:

Nu chiar imi place.

| feraryyy78 a răspuns:

Daca-l iubesti cu adevarat nu conteaza aspectul exterior ci cel interior.

| BluMakeYouSmile a răspuns:

Nu conteaza exteriorul.winking

| andreea_9679 a răspuns:

Fara...dar fiecare persoana are guturi diferitewinking