| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii care poarta barba? Ingrijita, bineinteles...Intreb asta deoarece multi mi-au zis ca pe mine personal barba ma maturizeaza prea mult, dar altii au spus ca fara barba am fata de copil de 10 ani.

Răspuns Câştigător
| Voro a răspuns:

Depinde si de trasaturile fetei. Pe unii baieti intr-adevar nu ii prinde deloc, dar totusi, barba arata in mare parte masculinitatea unui barbat. Mie unul imi place barba. Si cum a mai zis cineva, iti sta bine in poza de profil.

13 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Din pacate, oricat de ingrijita ar avea barba, prefer un barbat fara barba! Sunt unele exceptii, foarte putine - unde modul in care arata barba corecteaza figura persoanei. In cazul tau, cred ca ai arata superb fara barba. Nu zic cum ca arati rau cu barba, iti dau oricum vreo 17-18 ani, dar as prefera sa te vad fara ea, sa ti se vada linia fetei, a maxilarului - pe care il ai destul de frumos conturat si care nu ar avea de ce sa fie ascuns de acea barba...

| anonim_4396 explică (pentru Mayar):

Dar nu este el in poza laughing

| Daniel9988 a răspuns (pentru Mayar):

N-am 17-18 ani....Cu 10 ani mai batran de fapt aproape

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dc? Stii mai bine decat mine cum arat sau cum?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ah nu, dar semeni leit cu Burak Sagyasar din Sudan Bıkmış Balıklar. Chiar tu esti in poza? puppy dog eyes

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am nimic impotriva unui barbat cu barba, chiar imi place.

| Superior a răspuns:

Un lucru e sigur. Daca tu esti cel din poza, arati foarte bine cu acea barba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi pot face o parere despre oameni din lucruri atat de superficiale. Unora le sta foarte bine si le contureaza fata, altora nu, dar este strict problema lor daca isi lasa sau nu barba. N-ar trebui sa te intereseze parerea oamenilor din jur, oricat de apropiati ti-ar fi sau nu, pana la urma poti sa te privesti si tu obiectiv - e mai important cum te vezi tu, decat cum te vad altii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Burak Sagyasar e ala din avatarul tau, iar aia de langa e Ezgi Eyüboglu, asa zice google. Nu inteleg ce rezolvi daca pretinzi ca esti un actor turc, prinde la fete? laughing
https://img.gecce.com/2012/09/20/haber-210448C5.jpg

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios?! rolling on the floor))) Deci tipul asta face sondaje de opinie pentru acel actor? Ca altfel nu vad sensul...

| anonim_4396 explică (pentru Mayar):

Cred ca i-au sters adminii doua din raspunsuri ca altfel nu-mi explic unde au disparut, mi-a povestit ca el e in poza si ca este o oarecare asemanare intre el si actorul ala, dar ala e brunet si el saten-roscat. Teatru ieftin, ma asteptam sa recunoasca laughing

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne fereste! rolling on the floor)