| strawberry a întrebat:

Cunoașteți site-uri pentru învățarea limbii franceze (nivel - începător)?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:Y_KmJ-KyuTgJ:facultate.regielive.ro/cursuri/franceza/curs_franceza_incepatori-12523.html+cursuri+online+franceza+incepatori&cd=3&hl=ro&ct=clnk&gl=ro

| luminita_8096 a răspuns:

Iti recomand www.internetpolyglot.com. Te va ajuta foarte mult pe acest site faptul ca poti sa auzi pronuntarea corecta a cuvintelor.Mult succes!