| anonim_4396 a întrebat:

Da fain laughing mai nou vad ca pe TPU se dau fundite dupa poza de la profil laughing ca daca este o tipa cu poza lui Justin Beiber sau Cameleonas, persoana respectiva primeste fundita laughing vad ca nu mai este asa important sa dai primul raspuns corect ca degeaba il dai laughing ce parere aveti despre asta? straight face funda carora au poza cu mine laughing)))))

Răspuns Câştigător
| msonegirl a răspuns:

Ce spui tu mai sus, o fac doar copchilele de 12-13 ani, asta pentru ca e foarte cool si ele sunt la moda. (a se intelege "IMATURE")

Apropo de funda:
La avatarul meu esti TU, nu se vede exact ca stai cu spatele laughing (in enunt nu ai precizat ce fel de poza).

:*

11 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Le trece lor e ceva de moment, stai liniştită.

| Vizitiul a răspuns:

Pe acest site se fac multe astfel de chestii, in general plozii sub 14 ani apeleaza la astfel de chestiuni. Nu are nici o relevanta fundita, nu conteaza in ce parte s-a dus, important e sa simti in sinea ta ca te-ai daruit in acel raspuns, ai pus suflet, te-ai implicat si nu ai aruncat 2 fraze pentru o amarata de fundita, care influenteaza negativ userii. Daca nu s-ar mai afla astfel de recompense, marea majoritate a userilor acestui site ar renunta la postare.

Răspuns utilizator avertizat
| Derye a răspuns:

Da'mi un exemplu.

| ancutsa410 a răspuns:

laughingda tare ce zicilaughing
incepe sa fie aiurea asta. dar n-avem ce facehee hee

| mika a răspuns:

Serios? n-am observatlaughinglaughing gata imi pun la profil o poza cu una goala gata laughing

| greenish a răspuns:

Paler.nu e vorba de o amarata de fundita ca nu ma afecteaza chestia asta.ideea este ca unii dintre noi chiar se straduiesc sa raspunda primii si sa dea niste raspunsuri bune si altii dau copy-paste la primul raspuns si gata laughing este marcat ca cel mai bun raspuns happy si pentru tutulici.am dat deja fundita laughing sorry laughing

| fryekid a răspuns:

Funda, fundita peste tot, ar trebui interzise =D

| Bodo a răspuns:

Am eu poza cu tine laughinglaughing

| Aiied a răspuns:

laughing
asta chiar e true
pai chestia e ca am observat faptul ca sunt si care au mai multe conturi si isi lasa intrebari aiurea apoi intra pe celalat cont si raspund si inapoi pe cont declara raspunsul castigator laughing). nici asta nu mi se pare prea corect!

| Patriii a răspuns:

Mi se pare o mare tampenie, dar daca acesta este gradul de gandiere al copiilor de pe site, nu am ce facestraight face. Eu una incerc sa dau raspunsuri cat mai potrivite, dar cand vad ca i s-a dat funda unui raspuns total pe langa subiect, nu pot sa fac decat sa ma enervez.