| ilovemusic a întrebat:

Buna as dori si eu sa stiu ce patch de sims world adventures si ambitions ar trebui sa iau pentru a-mi merge in windows xp (sims 3reloaded.iso; sims 3rar). Fundita :*.

Răspuns Câştigător
| DUTCH a răspuns:

Nu conteaza de care.
pe cel. iso il instalezi cum daemon tools iar cel cu. rar folosesti winrar. am si eu sims 3 si merge destul de greu pe laptop, deci mai bine il instalezi pe pc.

1 răspuns:
| alexandra112_3235 a răspuns:

Buna am si eu o intrebare daca ma poti ajuta nu pot sa-mi instalez sims world ambitions l-am gasit da imi spune ca imi trebuie cd ma poti ajuta si pe mine ca nu stiu cum cred ca omit ceva dar nu-mi dau seama ce dau fundita