| fuckThisLife a întrebat:

Daca a-ti avea posibilitatea sa-l intrebati ceva pe Dumnezeu, care ar fi acea intrebare?

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! nu exista aceasta posibilitate, dar ca sa iti fac pe plac, am sa raspund intrebarii talehappy
pai l-as intreba de ce nu mi-a dat mai multi copiii si de ce mi-a dat mai mult decat pot eu sa duc?sad

| Dumnezău a răspuns:

Vrei sa facem schimb de locuri?hee hee

| IlegalSmile a răspuns:

Heiii

L'as intreba cat mai am de trait, si canf va fi sfarsitul lumii
Deoarece in ultimul timp parca vremea a luat'o razna motiv ca usor usor ne cam ducem happy

O zi buna!

Pa, pa ^^

| darielle a răspuns:

Cand voi muri si daca o sa fie cutremur (doamne fereste!)

| Graphee a răspuns:

- Care este rolul meu pe Pământ.

| adrian_6090 a răspuns:

Pana la dumnezeu te mananca sfintii, e imposibil asa ceva...

| ankahra4m a răspuns:

Daca are parinti albi laughing

| dermetzgermeister a răspuns:

L-as intreba cine l-a creat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.

L-aș întreba de ce e așa de greu să fii om.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Cand iesim din criza?
2. Mor inainte de iesirea din criza?
3. Iesim vreodata din criza?

| Cosmiiina a răspuns:

De fapt...l-as ruga sa-mi spune destinu ca sa stiu cum il pot imbunatatibig grin

| just27smile a răspuns:

Probabil las intreba cum a minceput totul...

Întrebări recente