| Slavic a întrebat:

Dacă ai avea posibilitatea de a schimba viitorul cum ţi l-ai imagina?

Răspuns Câştigător
| GiuliaTamas a răspuns:

As vrea sa fiu mai buna la mate si sa nu mia fiu asa timida

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

M-as imagina ca fiind o persoana respectabila. M-as vedea intr-o casa frumoasa, cu o sotie superba si doi copilasi. Sa fiu o solutie pentru viitor, toti sa aiba incredere in mine si sa imi ceara ajutorul. Mi-ar placea sa fiu in masura in care sa pot schimba ceva.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pot schimba viitorul. Nu pot schimba trecutul.

| anad a răspuns:

Nu am idee ce-mi rezerva viitorul si nu stiu ce as putea sa schimb! Pot doar sa-mi doresc unele lucruri cum ar fi o casa cu o curte mare si sa pot merge sa vad cat mai multe locuri din lume.

| Flav a răspuns:

Pe mine, pe o insula, alaturi de iubita mea, langa un ocean, intr-o casa care sa aiba o curte imensa. Ar fi de nepretuit. Restul nu m-ar interesa.hee hee

| Liviu a răspuns:

Well...
Sa fie plin de rapperi/rapperitze
Plin de oameni care sa spuna verde'n fata
Sa nu se ascunda dupa "dejet"
Sa se asculte rapp in autobuzuri, metrouri, taxiuri etcbig grin
Sa fie la moda cercei pentru baieti -.- (am impresie ca a cam trecut moda)
laughing si in ultimu rand Sa fie locuri de munca pentru TOTI
Sa avem medici buni sa nu mai moara lumea' (in romania se duce omu bolnav ori vine mai bolnav ori ramane acolo) laughing

| Aura a răspuns:

Viitorul nu ti-l poti schimba pentru ca nu stii ce vei face, nu stii ce iti va rezerva, e imprevizibil. Poti doar sa ai dorinte. Sa vrei sa devii ceva, sa devii cineva, sa ai ceva, sa faci ceva. Spre exemplu singurul viitor pe care eu mi-l doresc pentru mine, si sper sa fie asa, e sa termin liceul cu bine, sa dau la facultatea la care imi doresc, sa practic meseria care cred ca mi se potriveste si care imi place enorm, si sa-mi intemeiez o familie, in care sa,, domneasca" linistea, pacea, iubirea si absolut tot ce e nevoie pentru o familie frumoasa si unita. Insa dupa cum am zis, nu pot decat sa sper la asta, pentru ca nu stiu ce-mi rezerva viitorul. Nu prea poti sa planuiesti, pentru ca nu stii ce se va intampla.happy Daca ai sanatate, atunci poti spune ca ai de toate.

| sakurabutterfly a răspuns:

Pai probabil mi-as imagina un viitor perfect, cu job-ul dorit.cu persoana iubita alaturi, undeva intr-o tara indepartata si exotica, la malul marii, dar astea sunt scenarii...de film.