| Catrice a întrebat:

Dacă ți s-ar oferi posibilitatea de a-ți schimba 3 evenimente din trecut, pe care le-ai alege?!

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa te gasesc pe tine

| RAY a răspuns:

Primul a fi fost sa fi mancat sanatos si mult mai putine calorii, asta recomand tuturor,desigur si sport

al dolea lucru ar fi fost sa nu fi crezut in sexul opus

ultimul lucru sa nu fi plecat de langa cineva drag care era pe moarte, plus multe alte lucruri,cred ca as sterge multe, nu stiu ce as ramane,dar, fara acele lucruri viata nu ar avea sens, deci nu regret nimic, ce a fost a fost, important e sa ma invat minte sa numai repet trecutul

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigurul lucru pe care il regret e ca nu am fost mai social cand eram in scoala si facultate.

In rest... nu am de ce sa regret si sa schimb, eu le am facut, eu le suport.

| Mayar a răspuns (pentru suntserios):

Poate esti un introvert. Nu ai de ce sa te schimbi pentru altii.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am facut o manevra care mi-a f tut motorul, asta ar fi prima mea grija.
Alte regrete nu prea imi amintesc thinking

| Freya1 a răspuns:

As avea mai multa grija cu picioarele mele.Probabil as evita sa fac ce am facut si peima si a doua oara cand mi-am lucat genunchi.
Iar a treia, as fi mers din timp la un specialist sau as fi luptat mai mult cand am avut ocazia sa scap de anxietate.

| Frank51 a răspuns:

As schimba faptul ca am refuzat o fata care nu imi placea, dar acum e bomba, in rest nu prea am ce.

| SilentRain a răspuns:

Anul 2009, și ca încă doua chestii personale

| OldSoul a răspuns:

Nu as schimba nimic.
As intra in depresie incercand sa aleg acele 3 evenimente...

| J0B0MAT a răspuns:

Pe care le-aş vrea.

| SG1995 a răspuns:

Hm, divorțul alor meu, aș cuceri o tipă de care am fost îndrăgostit acum doi ani, dar n-a fost să fie că am fost prost, și ultimul lucru, nu mi-aș fi schimbat niciodată profilul liceului.

| ForeverAlone97 a răspuns:

1- Nu m-aș fi dus la facultatea la care sunt acum
2- Nu aș fi dat de carnet
3- Aș fi învățat cum să abordez femeile, ca să nu ajung la aproape 22 de ani( câți am acum) virgin, singur și fără niciun fel de experiență în domeniul ăsta.

| RAY a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Ai o facultate man nu fi trist, de ce sa nu fi dat e un lucru foarte bun, iar faza cu fetele ai doar 22 de ani

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

E ok că am dat la facultate, măcar voi avea și eu o diplomă. Iar la faza cu fetele, din păcate nu mai este soluție. În 22 de ani nici măcar n-am reușit să ies cu o fată în oraș. De ce vreuna m-ar alege pe mine în locul unuia cu experiență? Soluții nu mai există, singurul lucru ce-l am de făcut e să mă adaptez la situație, oricum m-am împăcat cu idee că voi rămâne singur toată viața.

| gogu220 a răspuns:

Ziua în care m-am născut. E prea îndepărtată. E în secolul trecut. Şi când mă gândesc că mama putea să o schimbe, m-a născut prin cezariană...

| Catrice explică (pentru gogu220):

Da' de ce, te-ai născut pe vremea lui nenea Nicu?

| CarcotasulVesel a răspuns:

Unul singur, as vrea sa omor toti englezii si francezii la o saptamana dupa ce au declarat razboi Gremaniei, pentru ca au declarat razboi din cauza ca Hitler a invadat Polonia, iar dupa o saptamana Stalin a facut exact acelasi lucru ca si Hitler anume a invadat cealalta JUMATATE de Polonie

Deci daca Hitler o face, mergem la razboi, daca Stalin o face, nu numai ca nu facem nimic, dar il lasam sa invadeze jumatate de Yurop si sa ne exileze regele, sa ne violeze femeile (armata rosie a facut cele ma multe violuri din istorie facute de o armata INVADATOARE), sa ne forteze in coMUIZM, dupa care sa ne puna dictatori neo-coMUISITI ca jigodia de iliescu, javra de ponta si nenorocirea de dragnea (litere mici in nume proprii PUR intentionate)

| RAY a răspuns (pentru CarcotasulVesel):

Invadarea poloniei facea parte din tratatul semnat https://ro.wikipedia.org/wiki/Invadarea_Poloniei_(1939)
nu stiu de ce atata ura fata de Rusia, aia ti au aparut tara nu au vanduto ca voi timp de 30 de ani

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru RAY):

Imi pare rau ca iti spun, aveam o parere buna despre tine
quote, ca sa nu modifici raspunsul:

"acum o oră | RAY a răspuns (pentru CarcotasulVesel):
Invadarea poloniei facea parte din tratatul semnat https://ro.wikipedia.org/wiki/Invadarea_Poloniei_(1939)
nu stiu de ce atata ura fata de Rusia, aia ti au aparut tara nu au vanduto ca voi timp de 30 de ani"

greseli gramaticale aiurea cum ar fi "aparut tara", presupun ca e "aparat tara", sau "vanduto" in loc de "vandut-o", dar trecem peste asta

nu intelegi nici cea mai vaga iota din al doilea razboi mondial, Anglia, franta urmate de america au facut o PURA EXCROCHERIE ca sa capete puterea militara, si au avut nevoie de rusia BOLSEVICA, ca sa invinga Germania (toate numele de tari scrise cu litere mici PUR intentionat, asa ca EXCROCHERIA E ABSOLUT CLARA din cauza faptului ca au inceput razboi numai impotriva lui hitler, si nu impotriva lui stalin care a facut exact acelasi lucru ca si hitler, deci daca o face hitler nu putem sa acceptam, asa ca incepem razboi, daca o face stalin nu numai ca acceptam, dar chiar il luam ca aliat, HAI SICTIR, SI TIE SI TUTUROR CARE CONSIDERA NAZISMUL MAI RAU DECAT coMUISMUL!

asa ca BOSEVICII si-au facut de cap in tot estul europei, inclusiv rrrrrominica, si, si in ziua de azi avem lideri neo-comuisti nimiti iliescu, ponta, dragnea, etc.

IAR TU IEI APARAREA coMUISTILOR SI RUSIEI... nu vreau sa te injur pe site-ul asta, dar chiar esti ultimul om!

PS inca odata, toate numele care ar fi trebuit sa le scriu cu litera mare le-am scris PUR INTENTIONAT cu litera mica, doar ca sa imi arat dispretul, care e mult mai bine decat sa injur, si chiar ma pricep sa injur!

PSS bot-ul TPU corecteaza unele nume proprii si le pune litera mare in fata, FARA NICI O INTENTIE OARECARE DIN PARTEA MEA

| RAY a răspuns (pentru CarcotasulVesel):

Bla,bla, va place sa fiti niste tarfe cu o mie de fete,inainte cu rusi,acum cu americani, ma lasi, fi calm ca nu editez nimic, mi scarba de tot, stau aici pentru parintii mei atat, acum as pleca in Germania pe jos daca nu ar fi ei

| Catrice explică (pentru RAY):

Ia o bicicleta, ajungi mai repede laughing

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Imi trimite frau merkel un avion

| Editocroci a răspuns:

Prea multe vrei să știi tu.

| WID a răspuns:

1. M-as intoarce la varsta de 12 ani si as reusi sa evit depresia pe care o am in prezent.
2. Tot la 12 ani as incepe sa fac mai mult sport, nu cum am ajuns acum sa nu pot alerga 100m fara sa imi dau duhul(si sunt slab. mai rau)
3. Nu m-as fi apucat de fumat.
In alta ordine de idei, ma pis pe viata mea si pe mine insumi.

| wawadkaods a răspuns:

Sa te fi legat pe tine pana acum 22 de ore ca sa nu postezi tu asta =]

| Catrice explică (pentru wawadkaods):

Și eu regret ca nu te-am văzut venind... sad