| Timee೩ a întrebat:

Daca ai vrea sa schimbi lumea, cu cine ai incepe?

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai, oameni buni! Unde naiba le gasiti, de puneti toti aceeasi intrebare de o mie de ori. E vreun site nou cu intrebari? In ultima saptamana, am vazut duda asta, de cel putin 4 ori! Putina creativitate nu v-ar strica!

| DraGfirE a răspuns:

Cu tiganii laughing [funda?]

| hummer24 a răspuns:

Eu personal as incepe sa-i ajut pe copilasii aia din africa ca tare se chinuie sa supravietuiascawinking

| DexterKill a răspuns:

Cu mine

| NinelGuevara a răspuns:

Cu mine :]

| DarkSkittles a răspuns:

Cu mine...

| Graphee a răspuns:

- Cu spitalele, să fie mai dotate, că mulţi oameni au murit acolo.

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Cred ca cu mine insumi...pentru ca mai intai trebuie sa vezi greselile tale, nu ale altcuivahappy.

Răspuns utilizator avertizat
| JustABelieber a răspuns:

Cu mine

| Alissonn14 a răspuns:

Pai cred ca mai intai as incepe cu criminalii, cu hotii, si toti oamenii rai, si poate la sfarsit m-as schimba si pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu compania mea, dacă aș fi șefă.

| NykuMjFan a răspuns:

Ar fi foarte multe lucruri... As incerca sa ajut copii abandonati, africani, etc... nu stiu sunt fffff multe
si dupa cum spune avatarul tau: Multumim Michael ca ne-ai invatat sa intreptam lumea happy
Doamne ajuta!
Pace!

| mikkaella a răspuns:

Pai in primul rand cu MINE si in al doilea rand cu cei dragi happybatting eyelashes

| vioooleeetaaa a răspuns:

Cu dusmaniiiii

Întrebări recente