| gheorghe696969 a întrebat:

Daca am doua antivirusuri...e mai bine,, sau e acelasi lucru? eu am nod 32 antivirus 6 ...si bit defender.le las pe amndoua sau daca e sa sterg..pe care dintre ele? app..las bit defender am trial de 30 de zile si dupa pot cauta username si parola pe net..ca sa ma >loghez..nu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Seby90 a răspuns:

Eu nu fol av, o sa ma crucificati? il isntalez o data la 3 -4 luni scanez si il sterg. Fol kaspersky si alte chestii de top trial.