| Radu_Bogdan-Andrei_1993 a întrebat:

Am un antivirus Bitdefender Total Security pe Windows 7 si vreau sa instalez Windows 8. Licenta se pierde sau nu?(daca nu se pierde trebuie sa ma loghez in,, My Bitdefender" cu username si parola si cam atat?) INTREBARE PENTRU CEI CU BITDEFENDER

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca reinstalezi windows normal ca se pierde licenta!
Dar daca instalezi windows 8 atunci nu ai neaparat nevoie de antivirus pentru ca are windows-ul incorporat in el, bine nu protejeaza suta la suta dar 70 la suta protejeaza si asta ajunge!
Oricum faci cum vrei! Bafta!

| pozeanimate a răspuns:

Daca ai cumparat username si parola
o pui din nou si gata
dar mai bine intreaba pe cei de pe site Bitdefender

| gabytzu2311 a răspuns:

Dupa ce instalezi windows 8 bagi iar bitdefender te loghezi cu username si pass. funda?