| andreutza33 a întrebat:

Daca am mediile pe sem 1 :

romana 9
mate 10
tehno 10
geogra 10
muzica 10
isto 9
franc 10
bio 9 sport 10
spaniola 10
engleza 9
religie 10
desen 10
si daca o sa iau la romana si eng 10 media o sa iau premiul 1 sau 2?
funda

Răspuns Câştigător
| hris12 a răspuns:

Dupa cum am calclat vei obtine locul 1 pe primul semestru daca vei avea note mai bune sau asemantoare pe cel dela doilea ie ramane prima succesc! :8 ( apropo media ta e 9, 94) bv

3 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Nu iei nici un premiu ba mai mult vei ramane corijenta

| Whiskas a răspuns:

Pai cine iti da premiu pentru sem 1? premiul se da la sfarsitul anului scolar, si chiar si cu mediile astea pe sem 1, depinde ce medii ai pe semestrul 2.

| andreutza33 explică (pentru Whiskas):

Pai da daca pe sem 2 am acelesi medii numai ca la rom si engleza media 10.
Ce premiu iau? Nu e evident?