| UrsuAlb a întrebat:

Calculati-mi media semestriala:9-mate,9-romana,9-biologie,9-fizica,9-sport, 10-mate optional, 10-franca,10-istorie,10-geogra,10-tehno,,10-info,10-engl eza,10-desen,10-edps,10-religie,10-muzica

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Eşti super! În ce clasă eşti cu asemenea note? Media este 9, 68 ţine-o tot aşa.Bravo!

| CryChristiAN a răspuns (pentru onasis1961):

In generala, oricine ia numai not ede 9 si 10. Crede-ma ca abia la liceu se va vedea daca a meritat intr-adevar sau nu asemenea mediihappy

| UrsuAlb explică (pentru onasis1961):

In clasa 6

| CryChristiAN a răspuns:

Ba esti bun. Daca si la liceu vei avea mediile astea( ceea ce ma indoiesc), esti tare.

Revenind la subiect, media iti iese 9, 68.
Tare.
Sanatate si o seara buna!

| pisicutzamik a răspuns:

9,69 esti bun, tine-o tot asa

| duuh a răspuns:

Nu poti sa faci o amarata de medie aritmetica?

| Elizabethzutzu a răspuns (pentru duuh):

A vrut sa arate cum invata!big grinbig grin

| duuh a răspuns (pentru Elizabethzutzu):

Habar nu am ce a vrut sa arate, dar cu media 9 la mate ar trebui sa stie macar atat.

| Mareacluj a răspuns:

Lasati baiatul in pace! are note bune.Ce va face sa credeti ca la liceu nu ar putea avea?

| HaKeRo a răspuns:

Pai daca ai 9 la mate nu stii sa iti calculezi media? laughing. Media semestriala este de 9, 6875. Funda?

| LaRRysaP a răspuns:

9,68

| davonstar3 a răspuns:

9,68
mie imi iese 9, 85