| Shontellle a întrebat:

Heii TPU; calculati -mi si mie va rog media semestriala a notelor, pentru ca mie imi iese prea putin, si nu are cum...

10-inot; 10-tehno; 10-info; 9-romana; 7-mate; 9-franca; 9-engleza; 10-istorie; 10-sport; 8-fizica; 10-geogra; 9-biologie; 10-muzica; 10-desen; 10-religie; atatt.; cat imi iese? dau funda.

8 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Iti iese 9, 43. bravo

| KatyKat a răspuns:

Ești foarte foarte bravo 9, 43 wow aș dori eu să fiu așa super ca tine, felicitări! doamne cred că părinții tăi sunt foarte, dar foarte mândri!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

iese 9, 43

| LolaLollita a răspuns:

Mai e si media 10 cred la purtare, conteaza si aceasta.
Le aduni pe toate si imparti la cate sunt.
Media este 9.43

| TudyCFR a răspuns:

9.43 Felicitari.

| Shontellle explică:

Da, va multumesc din suflet :*; katy : cu 7 la matee rolling eyes laughing)... dar oricum Va multumesc!

| Stefan_Bogdan_1998_sTW4 a răspuns:

9.43 asta este media ta.

| Ursula90 a răspuns:

9.4 atat t-i-a iesit
Felicitari