| 愛日本 a întrebat:

Daca am rau de masina sunt sanse sa am si rau de avion?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, e cu totul alta senzatia pentru organism cand mergi cu avionul

| Mayhem666 a răspuns:

Nu neaparat. Eu de exemplu nu am rau de masina, dar am un fel de rau de mers cu barca/vaporul sau orice mijloc de transport pe apa.

| MihaiGe a răspuns:

Nu, la avioane nu se simte inertia foarte bine si acea incetinire si accelerare variata.

| Fumiko a răspuns:

Eu cred ca nu.

| kavasaki99 a răspuns:

Să fii sigur/ă poti sa iei niste pastile de la farmacie!

| Sandu_Daniel_1999 a răspuns:

S-ar putea. Sansele sunt de 65%.

| 愛日本 explică (pentru Sandu_Daniel_1999):

Am fost.Nu mi-a fost rau deloc happy

| sabinalarisa a răspuns:

Buna! Si eu am rau de mașină. Am mers de doua ori cu avionul. Prima data mi-a fost puțin rau. Însă a doua oară totul a fost ok. Nu garantez ca va fi la fel si la tine. Incerca sa nu te mai gandesti la asta. Sa stii ca ține si puțin de psihic. Daca te stresezi iti este si mai rau.