| Duucu a întrebat:

Daca am WiFi la telefon, pot sa ma conectez la un calculator? Si daca da, va rog imi spuneti un tutorial cum sa ma conectez?

Răspuns Câştigător
| yiulius a răspuns:

Din cate stiu eu WIFI este un receptor de unde wireles prin care poti primi date de la router dar sigur poti sa il conectezi la calculator desi este foarte greu acest lucru (ar fi ceva geb teamviewer) asa ca mai degraba te sfatuesc sa incerci programelu asta e cam acelasi lucru si mult mai usor de folosit acum mai ramane sa gasesti teamul pentru tel eu mi l'am luat de magazinul ovi e gratis sper ca am ajutat

1 răspuns:
| DonyHD a răspuns:

Nu te poti conecta la calculator, decat la un router wireless cu telefonul prin wi-fi si dupa aia poti sa te conectezi si cu pc-ul(in special laptop-ul) daca ai wi-fi si pe el. succes