| Error_9830 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre ff multi bani si un prieten ce ati alege?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Prietenul...mai ales ca in ziua de azi putini sunt adevarati prieteni...

| Minnie a răspuns:

Evident banii. Prietenul poate oricand sa sa profite de tine, sa te tradeze sa...sa...

| QuadruplePersonality a răspuns:

Foarte mulţi bani.

| Monicaツ a răspuns:

In ziua de azi...cu asa prieteni la ce iti mai trebuie dusmani...

| RazzyFUnik a răspuns:

Un prietem

| marinteodora a răspuns:

Un prieten
prietenii sunt mai importanti decat banii

| mirunitza333 a răspuns:

Banii
banii aceia i-as da la niste oameni saraci si asa mi-ar fi prieteni

| Error_9830 explică:

Eu as fi ales bani pentru ca un prieten iti poate fi azi prieten iar maine dusmanwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nici unul happy