| Dootzy a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre iubit si cel mai bun prieten, ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| ShadowAngel a răspuns:

Cel mai bun prieten!

13 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Iubitul meu imi este si cel mai bun prieten/frate(cu totusi ca am si asa ceva)/amic/sot.

| Daria a răspuns:

Iubitul,clar.Prietenii nu exista.oh go on
Si cine zice ca prieteni nu gaseti, dar baieti da, e chiar invers.Rar gasesti un baiat care sa te iubeasca pentru ceea ce esti, dar in schimb prieteni ne putem face oriunde.happy

| littlesunshine a răspuns:

Nu as alege. Ii am pe amandoi. Adica... cu cel mai bun prieten am stat atat timp, am impartit atatea intamplari si uite ce apare iubitul si pac! trebuie` sa aleg. Nu! No way!
Daca unul din ei au argumente... poate I'l give it a thought ...bafta

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Cel mai bun prieten clarr. nu as renunta la el pentru nimeni.

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Iubitlove struck

| Cătălina a răspuns:

Daca iubitul tau te-ar pune sa alegi intre el si cel mai bun prieten al tau, inseamna ca nu e de tine. Gelozia lui nemasurata nu il lasa sa fie realist si sa te poate vedea si in compania unui simplu amic. Asta ar trebui sa-ti ridice cateva semne de intrebare, caci nu este bine daca iubitul tau ti-a cerut asa ceva.

| raluca0306 a răspuns:

Nu stiu, e o intrebare foarte grea...cred ca prietenia e mai importanta,pentru ca poate vei mai gase persoane de care sa te indragostesti, dar un prieten adevarat asa greu il gasesti asa greu, poate ca ar fi chiar imposibil zic eu. oricum un prieten adevarat nu exista fara defecte.

| claudia01 a răspuns:

Nimeni nu are dreptul sa te oblige sa faci o asemenea alegere!

| b342 a răspuns:

Pe cel mai bun` prieten.pentru ca baieti gasesti cati vrei dar prieteni adevarati nu.acum depinde... daca cu acel prieten bun nu ma inteleg, pe iubit.Acum depinde de situatie.(:
Sper ca te-am ajutat. :d
Pa, pa. :*

| Cory_1336 a răspuns:

Pe amandoi

| Silly a răspuns:

Depinde motivul pentru care ar trebui sa aleg, dar as incerca sa gasesc o cale de mijloc, pentru a nu fi nevoita sa renunt la unul din ei. poate daca ne spui de ce trebuie sa alegi iti putem da un sfat.happy

| AyLLin a răspuns:

As alege prietenul deoarece el iti este alaturi si la bine si la greu...

| JoJo_7391 a răspuns:

E greu de zis aici trebuie sa iti asculti inima happy