| DodyDody a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre cel/cea mai bun/a prieten/a si iubitul/a ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| Patricia07 a răspuns:

Evident cea mai buna prietena. Pana la urma baietii ne lasa la greu!big grin

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca relatia cu baiatul e una serioasa si de viitor eu l-as alege pe el

| Azµre a răspuns:

I-aș fuziona pe amandoi laughing în așa fel încât să pot alege și pe unu și pe altul.

| SoranaCs a răspuns:

Prietenii pentru orice, eu au fost si vorfi mereu langa bine.

Răspuns utilizator avertizat
| EllaEli a răspuns:

Parerea mea este ca amandoi sunt importanti:iubitul iti oferaa dragoste si atentie iar prietena cea mai buna iti ofera sprijin la bine si la rau, te asculta cand vrei sa ii spui anumite lucruri, pastreaza secretele pe care i le spui.Dar tuai de facut acesta alegere? Parerea mea e ca amandoi te ajuta si iti sunt aproape. Funda?big grin

| Cionut94 a răspuns:

O persoana care tine la tine gen iubit/iubita nu o sa te puna sa alegi.
La fel si cu prieteni fa in asa fel sa nu fi in situatia sa alegi.Incearca sa te imparti sa ii impaci ambele tabere. Sper ca te-am ajutat.

| Andrei_Dragos_1995 a răspuns:

Depinde in acest caz...
De cat timp cunosti Iubita
De cat timp cunosti prietenu