| alin_5728 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre pink floyd si o trupa sau un artist din zilele noastre pe cine ati alege.

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Bon Jovi. Dar si Pink Floyd imi place mult.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pink Floyd, sunt dintre preferatii mei. Sunt putine trupe care imi plac mai mult (Deep Purple, Iron Maiden, Guns N' Roses, Queen).

| Arthur a răspuns:

Frate, ma indoiesc ca vor mai fi altii. Sunt unici!
De la ei adie pina la noi spiritul acelor timpuri care i-mi sunt dragi pe veci. Flower Power -remember!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Poi se poate compara Pink Floyd cu vreun artist din ăsta nou? Nici nu se pune problema.Muzica lor se va auzi din generaţie în generaţie pe când tâmpeniile din ziua de azi rezistă o lună şi atât.

| JeSa a răspuns:

Trupa "Holograf"tongue - aleg!

| carminaburana43 a răspuns:

Oai ceva mai vesel in mod firesc! Pink Floyd are muzica mai mult de meditatie si domle am meditata destul ca nu e buna viata in Romania ceva ne trebuie mai vesel cel putin zi de zi sa ne scoata din depresie.Care pe linga problemele cunoscute mai e agravata de iarna asta cumplit de rece!

| rockaholic a răspuns:

Clar Pink Floyd.
Muzica care este mediatizata acum este doar o tampenie, lucru bun de a tampi populatia. Ma mir ca nu raspund multi aici ca il vor pe Putza minune.

| ForeignO a răspuns:

Inna

| lavyBandB a răspuns:

Sincer Pink Floyd...

| botafogo a răspuns:

Miley cyrus

| fl0r a răspuns:

Hmm. pink floyd au fost buni candva, chiar f buni, acum sunt altii. ceea ce se canta odata, nu prea se mai asculta acum, e o lume diferita.insa eu as prefera amandoua. un concert pink floyd si unul din zilele noastre happy

| venerra a răspuns:

Nu, nu, n-aş putea alege decât... Pink Floyd! Ce am sesizat şi apreciez enorm la ei, este că se menţin prin caracterul atemporal al muzicii care sună la fel de proaspătă şi actuală chiar şi în prezent, ce să mai zici...mult,mult,mai adevărată decât muzica făcută din zilele noastre.Pt mine P Floyd înseamnă :"pâinea noastră cea de toate zilele".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici n-are rost sa intrebi, majoritatea va raspunde Pink Floyd sau sunt eu prea rupta de realitate?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Giony raducanu