| ramona11ramona a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre tipul de care iti place si prietena cea mai buna
pe cine ati alege?

Răspuns Câştigător
| Kheeda a răspuns:

Esti sigura ca e prietena cea mai buna? eu l-am ales pe tipul care imi place, avem 1 an jumate. si. prietena ta cea mai buna daca iti e asa prietena nu te-ar pune sa alegi happy

14 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

As alege prietena cea mai buna, pentru ca cel de care iti place te poate parasi foarte repede, apoi numai ramai nici cu prietena cea mai buna dar nici cu cel de care iti place.nu renunta la o prietenie pentru un baiat

| xPinkSunShine a răspuns:

Prietena cea mai buna love struck

| PikaRawrr a răspuns:

Pietena cea mai buna love struck

| PikaRawrr a răspuns:

As alege bff deoarece ea te ajuta si te intelege.pe cand tipul...e baiat iar ei nu prea sunt asa :: sensibili::

| frumushika09 a răspuns:

Exact asta mi s-a intamplat si mie, dar din pacate am incercat sa le am pe amandoua si nu m-am ales cu nimic. Am pierdut si baiatul pe care-l plac si m-am cam certat cu prietena cea mai buna, dar acum ne-am impacat. Oricum, daca as avea iarasi de ales as alege prietena cea mai buna.

| TrustMe a răspuns:

Amandoi.

| Michelle_5585 a răspuns:

Eu as alege prietena, deoarece cu baiatul ala vei fii o perioada de timp si dupa o sa te despartesti de el (nimic nu tine pentru. totdeauna), dar prietena o sa-ti ramana langa tine.
Pa, pa!

| SussieLex a răspuns:

Hmmm...buna intrebare!
este foarte greu sa raspund la aceasta intrebare insa as alege pe cea mai buna prietena.deoarece ea mi-ar fi alaturi chiar si in cele mai dificile situatii...
iar tipul de care iti place nu ai de unde sa stiiwinking

tu?

| BlugiStramti a răspuns:

Nu rasp... daca esti in situatia asta depinde cat de apropiata esti cu persoana respectiva

| monia a răspuns:

Prietena ca mai buna, fiindca poate tipul de care imi place nu ma place.

| Alexa_4667 a răspuns:

Pentru inceput trebuie sa intelegem ca o prietena adevarata nu te pune nicioadata in situatia de a alege intre ea si baiatul pe care il placi. Daca simti ca iti place cu adevarat de baiatul acesta si nu este doar un moft s-au o simpla aventura, nu mai sta pe ganduri, incearca si vezi ce iese! cat despre pietena ta, daca tine la tine cu adevarat( asa cum ar trebui sa fie, prietena cea mai buna e ca o sora) va intelege ce simti si nu se va supara. IN cel mai rau caz va sta bosumflata pana ii dai o ciocolata mare( asa rezolv eu problemele cu prietena mea)! Succes in alegerea ta, sa nu regreti nicioadata ce ai facut

| andreeutsa a răspuns:

Depinde de cat de buna iti este prietena respectiva.

| Bondgirl_7645 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa renuntam la cliseele de genul>. Eu sincer as ramane cu baiatul. Succes in alegerile pe care le faci si fi fercita alaturi de perosana iubita!winking

| Bondgirl_7645 a răspuns:

Ce ma enerveaza.am vrut sa scriu,, cred ca ar trebui sa renuntam la cliseele de genul: baiatul nu il ai toata viata, dar prietena da!