| Kisie a întrebat:

daca ar fi sa alegeti dintre cea mai buna prietena si iubita/iubitul vostru pe cine ati alege?

7 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna,sincer eu nu stiu...dar cred ca bff pentru ca iubitii vin si pleaca, dar prietenii ramani, asta desigur daca chiar e un bffhappy
Numai bine.

| DzeL a răspuns:

Evident iubita/iubitul trebuie sa fie pe primul loc! Odata ce o iubesti trebuie sa fi dispus sa renunti la orice pentru el/ea chiar daca e vorba de prieteni!

| ShadowGhost a răspuns:

Cea\cel mai bun prieten.El macar nu ma va lasa pentru altcineva.Eu cel putin asa gandesc cand imi fac un prieten.Sa il am toata viata eventual, o sa ai o suta de iubiti\iubite, prietenul ramane acelasi, si nu gasesti mereu unul calumea si de treaba care sa isi petreaca timpu cu tine.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Iubitii\iubitele se schimba mai des, in functie de cat am fost de,, inspirati,, cand am inceput relatia, dar un prieten adevarat e mult mai de pretuit.

| RammsteinHH a răspuns:

Cel mai bun prieten.
Niciodata nu se lasa cel mai bun prieten pentru iubita ca dupa aceea cand va despartiti o sa realizezi ca ti-ai dat prietenii pentru o fata care nu te-a ajutat cu nimic.

| JustMyLove a răspuns:

Iubitul/iubita. Doar te casatoresti cu el/ea, nu cu prietenii.

| LittlePunk a răspuns:

Cum e intrebarea aceea.Ce a fost primul oul sau gaina? Asa si aici; ce ai avut prima data:prietena sau iubit? Iubirile trec si vin, dar prietenia dureaza toata viata.