| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti pe cine ati alege : Chelsea staub, Demi lovato, Miley cyrus sau Selena Gomez? eu as alege-o pe chelsea, voi pe cine ati alege? de ce?

6 răspunsuri:
| KatyKat a răspuns:

Miley de la inceput mi-a placut de ea si imi place, e frumoasa, si prima a aparut la disney a fost prima canditata si priam f=va fi, de ce tie de chelsea iti place? :O

| NoName0011 a răspuns:

Chelsea staub, imi place cel mai mult!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demi Lovato! E atat de naturala oriunde! Si nu e ca celelalte vedete care se dau cu o tona da fond de ten ca sa para frumoase! Toate sunt foarte dragute dar eu pe Selena Gomez si Miley cyrus nu le suport! Pe Chelsea nu o stiu de prea mult timp si nu am avut ocazia as caut mai multe date despre ea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai imi place de chelsea pentru ca e naturala, buna si frumoasa, joaca bine... si de selena locul 2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Selena Gomez

| adda_7669 a răspuns:

Selena gomez pentru ca e draguta si tu urat sau urata