| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa fi animal ce animal ai vrea sa fi si de ce? Funda la cel mai frumos raspuns!

3 răspunsuri:
| Pufuleteeeee a răspuns:

Heywinking Eu as vrea sa fiu o muscalaughing sau orice insecta care poate zbura! Deoarece daca as fi pasare ar exista mai multe pericole pentru "Mine" in aer! Musca poate calatori peste tot si o prinzi destul de dificil(Fara un spray de muste langa tine)winking! Sper ca iti place raspunsul meu. funditabatting eyelashes?

| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Eu as vrea sa fiu un animal de companie, un hamster deoarece hamsterii sunt indragiti de toata lumea, sunt micuti si se strecoara pe unde apuca big grinbig grinbig grin!

| MishikiCrisy a răspuns:

Eu as vrea sa fiu o pisica, pentru ca sunt dragute pufoase, si pot sa ma catar sus intr-un copac si sa vad lumea (totul). sau o pasare ca sa zbor si sa vad lumea intreaga si toate tarile, si asa ii pot spiona pe prieteni mei, si le pot face sa creada unele lucruri sau sa ii indemn sa faca unele lucruri( dar fara sa forbesc eu), ca ceva dat de soarta