| SweetGirl_9963 a întrebat:

Daca ati fi un animal, ce animal ati fi? (De ce?).
Dau fundita pentru cel mai frumos raspuns.

Răspuns Câştigător
| Messer a răspuns:

Mai, daca as putea sa fiu un animal, sincer sunt sigur ca as alege un cal. Uitati-va la poze cu cai, se vede puritatea din ei! Ma refer la animal, la puritatea cu care este el construit, la mintea sa scurta, dar totusi mai demna si mai buna decat a noastra.Adevarul este ca animalele nu au in vocabularul inimii lor toate rautatile si gandurile urate pe care mintea noastra vicleana le coace!

7 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Sweetgirllove struck! As fi o vulpe pentru ca as putea fi sireata.^^

| BiaSiAtat a răspuns:

Eu as vrea sa fiu o pisica micuta.Pentru ca pisicile inseneaza pentru mine pacea, prietenia i intelegerea1

| angel99_2049 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu o puma mare, rolling on the floor, laughing

| analia0103 a răspuns:

Eu as fi vrut sa fiu un caine mare deoarece nnimeni nu ma poate dobora!

fundita?

| asjdhkas a răspuns:

Pai,as fi un sarpe cobra, pentru ca e foarte misto ssi va impung pe toti cu venin, sssss

| alexaalbu a răspuns:

Caine deoarece este stapanul omului! funda?

| MANGO_3875 a răspuns:

Eu mi-as dori sa fiu un iepure deoarece numele meu de familie este Epure. laughing big grin happywinking