| CrIsSLoveCristi a întrebat:

Daca ati avea posibilitatea sa omorati pe Justin Bieber sau pe Nicolae Guta pe cine ati omora?laughing

Nu ma luati cu :: Pe niciunu ca as face puscarie sau e pacat sau ceva de genu

laughing

Lasand la o parte toate astealaughing

Răspuns Câştigător
| herbalist a răspuns:

Prima data i as omora pe toti copiii lui guta sa fiu sigur ca nu mai are din cine sa iasa asa pramatii si apoi pe el, dar nu asa simplu l as chinuii vreo 3 zile adica i as pune o manea de a lui si i as taia ceva dupa care alta manea si alta incizie. si intr un final pe kakatelul ala de mortii lui cum il cheamarolling on the floor

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pe Guta

| Radioactive a răspuns:

Inainte sa-l omor pe Justin Bieber, l-as hipnotiza pe el sa-l convinga(sau sa-l omoare) pe Guta sa se sinucida. rolling on the floor

Ma rog, nu i-as omori.

| raluca250 a răspuns:

Pe aman2 laughing)
sau macar pe justin l`as lasa sa se duca la spitallaughing)
de dragul selenei b-)

| Maddalinapunct a răspuns:

Nu-mi plac manelele dar nici scartaitul lui jb... bleh.grea decizie. gutza cred...si justin ma zgarie la ureche dar nah.

| Locaa a răspuns:

Grea decizielaughing pe amandoi ii detestlaughing)dar pentru ca manele ma scartie la urechi il aleg pe Gutalaughing))si pe afonu ala de Biberon il detest da na...decizia e luata

| OddKidd a răspuns:

Guta! Nici nu stau sa ma gandesclaughing

| Anduciu a răspuns:

Guta+rasa luismug

| ISaidHelloToMe a răspuns:

L-as pune pe afonu de Bieber sa se omoare singurlaughing si pe Gutza

| ForFun a răspuns:

Pai pe guta chiar daca nu ii suport pe nici unu

| delia10 a răspuns:

Pe GUTA ca urasc MANELISTHI ca se cred cam tari cu justin nu am treaba ca nu il ascult asa ca GUTA pregateste-telaughing rolling on the floor

| pufosheniesiatat a răspuns:

Gutza si poate dupa si pe justin dar manelele sunt chiar la modul BLEAH